Morbid All-Stars

Morbid All-Stars on Morbid Basket -seuran kronologisesti neljäs joukkue ja pelaa vauhdikasta koripalloa IV-divisioonan B-lohkossa.

kotivieras
NoJoukkueGWLPPpgOPpgPCTWLPpgOPpgPCTWLPpgOPpgPCT
1Morbid All-Stars191452875.159.573.78183.360.888.96467.658.460.0
2Koritehdas191362670.559.668.47372.758.670.06368.160.866.7
3Vehmaisten Urheilijat191362669.459.568.47269.055.777.86469.762.960.0
4Rahku191272470.164.363.26466.359.560.06374.269.766.7
5YPa191272470.164.863.27372.164.770.05467.964.955.6
6Koriorit191272472.263.963.27375.767.870.05468.259.655.6
7Tampereen NMKY II191272472.157.663.27371.150.570.05473.165.455.6
8Haka-Basket191182268.462.857.96368.963.266.75567.962.450.0
9Nakkelijat191182259.961.457.97360.961.070.04558.961.944.4
10BC Sisu II197121459.866.836.85562.461.350.02756.972.922.2
11Opetuslapset II196131256.765.531.64561.067.344.42852.963.820.0
12ViiVi195141054.766.626.33656.061.033.32853.571.620.0
13ERP Basket Club19415857.567.421.13662.763.033.31952.971.310.0
14Pälkäneen Luja-Lukko1911824.341.15.3-90.040.00.0198.242.010.0

Pelatut ottelut

DETAILS 13/19 Opetuslapset II - Morbid All-Stars 77 - 74 (19-26, 13-20, 22-15, 23-13)

Opetuslapset II

Morbid All-Stars

Pelaaja
Pos
P
Gassama Joakim
8
Luukkonen Aleksi
G
7
Piippo Rasmus
G,F
4
Kivinen Sami
F
2
Hyttinen Onni
-
Riiali Mikko
F
-
Vornanen Kimmo
G
-
Pelaaja
Pos
P
Kivelä Akseli
G
16
Hautamäki Markus
F,C
8
Nousiainen Juho
G
7

DETAILS 11/19 Morbid All-Stars - Haka-Basket 84 - 71 (17-25, 25-10, 20-13, 22-23)

Morbid All-Stars

Haka-Basket

Pelaaja
Pos
P
Rasi Tuomas
G
20
Niiniharju Eero
G
11

DETAILS 10/19 ERP Basket Club - Morbid All-Stars 72 - 77 (20-14, 16-20, 17-20, 19-23)

ERP Basket Club

Morbid All-Stars

Pelaaja
Pos
P
Raatikainen Ville
G
22
Mäentakanen Aki
F
20
Rinne Janne
G
8
Wirtavuori Jouni
C
6
Patrikainen Sakari
C
3
Pukkila Esa
G
-
Pelaaja
Pos
P

DETAILS 8/19 Morbid All-Stars - ViiVi 92 - 50 (20-9, 27-13, 21-11, 24-17)

Morbid All-Stars

ViiVi

Pelaaja
Pos
P
Nousiainen Juho
G
19
Kivelä Akseli
G
14
Pelaaja
Pos
P
Salo Ari
F,C
15
Häärä Matti
G
11
Vento Janne
F,C
8
Kallio Shayne
F
7
Luukkanen Antti
F
2
Jarva Jussi
-

DETAILS 6/19 Vehmaisten Urheilijat - Morbid All-Stars 78 - 66 (19-22, 19-19, 21-13, 19-12)

DETAILS 5/19 Nakkelijat - Morbid All-Stars 47 - 74 (20-28, 6-21, 16-15, 5-10)

Nakkelijat

Morbid All-Stars

Pelaaja
Pos
P
Vienola Tommi
G,F
20
Honkilahti Juhani
G
2
Virtanen Mikko
G
2
Heiska Henri
G
-
Ojanen Pasi
G
-
Paasto Riku
G,F
-
Pyykkö Juha
G
-

DETAILS 4/19 Morbid All-Stars - Rahku 88 - 74 (24-21, 18-19, 26-23, 20-11)

Morbid All-Stars

Rahku

Pelaaja
Pos
P
Pelaaja
Pos
P
Virtanen Oskari
G,F
29
Maijala Antti
G,F
17
Haapasalmi Lauri
13
Tarkkala Markus
G
6
Tanhuanpää Juuso-petteri
G
5
Virtanen Jarkko
G
2
Ylirönni Rami
G,F
2

DETAILS 3/19 Tampereen NMKY II - Morbid All-Stars 67 - 51 (13-13, 15-11, 20-16, 19-11)

Tampereen NMKY II

Morbid All-Stars

Pelaaja
Pos
P
Nissilä Ilkka
G
15
Kuusisto Miika
G
12
Honkanen Tuukka
G
3
Achte Elias
F
2
Kuusisto Juuso
-
Pelaaja
Pos
P

DETAILS 2/19 Morbid All-Stars - YPa 90 - 92 (27-27, 27-27, 16-22, 20-16)

Morbid All-Stars

YPa

Pelaaja
Pos
P
Szabolcs Sarosi
F
18
Kosonen Timo
C
8
Eskola Jari
G,F
-

DETAILS 49/18 BC Sisu II - Morbid All-Stars 74 - 65 (21-17, 18-10, 18-27, 17-11)

BC Sisu II

Morbid All-Stars

Pelaaja
Pos
P
Kuusiluoma Mikko
F
29
Merikoski Niklas
G
26
Suvanto Juuso
G,F
10
Isoviita Ilkka
G,F
4
Halmela Antti
F
2
Willberg Otto
G
2
Vilkuna Harri
G,F
1
Federico Azzola
G
-
Haapala Tatu
G
-
Karp Leevi
G,F
-
Nieminen Olli
G
-
Pihlavisto Peter
G
-
Pelaaja
Pos
P

DETAILS 48/18 Morbid All-Stars - Koriorit 75 - 54 (9-12, 21-17, 21-15, 24-10)

Morbid All-Stars

Koriorit

Pelaaja
Pos
P
Majuri Sauli
F
18
Heljo Juuso
F
14
Mäkelä Aarne
10
Ahlstedt Olli
C
6
Majuri Henri
G
6
Hartman Oskar
-
Kamppuri Juho
F
-
Lyly Valtteri
G
-

DETAILS 47/18 Morbid All-Stars - Opetuslapset II 85 - 67 (22-19, 21-20, 18-19, 24-9)

Morbid All-Stars

Opetuslapset II

Pelaaja
Pos
P
Luukkonen Markus
G
18
Luukkonen Aleksi
G
8
Kivinen Sami
F
5
Iltanen Severi
-
Riiali Mikko
F
-

DETAILS 45/18 ViiVi - Morbid All-Stars 51 - 61

Tilastoja ei saatavilla

DETAILS 45/18 Koritehdas - Morbid All-Stars 67 - 78 (20-16, 21-22, 13-29, 13-11)

DETAILS 44/18 Haka-Basket - Morbid All-Stars 51 - 90 (14-18, 18-24, 11-26, 8-22)

Haka-Basket

Morbid All-Stars

Pelaaja
Pos
P
Niiniharju Eero
G
5
Rohola Kaarlo
G,F
3
Kekkonen Karri
1
Kakko Juuso
G
-

DETAILS 43/18 Morbid All-Stars - ERP Basket Club 104 - 65 (24-16, 28-20, 24-9, 28-20)

Morbid All-Stars

ERP Basket Club

Pelaaja
Pos
P
Pukkila Jori
G
14
Patrikainen Sakari
C
12
Mäentakanen Aki
F
8
Lampo Ville-petteri
F
4
Wirtavuori Jouni
C
4
Pukkila Esa
G
1

DETAILS 40/18 Morbid All-Stars - Vehmaisten Urheilijat 92 - 74 (21-16, 24-19, 27-22, 20-17)

DETAILS Pälkäneen Luja-Lukko - Morbid All-Stars 0 - 40

Tilastoja ei saatavilla

DETAILS Morbid All-Stars - Pälkäneen Luja-Lukko 40 - 0

Tilastoja ei saatavilla